/  Gezinti Bağlantılarını Atla
ANASAYFA /
HABER
Körfez´de Hummalı Temizlik ÇalışmasıKörfez’de Hummalı Temizlik Çalışması

Körfez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde genel temizlik çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor.

Körfez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde genel temizlik çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor. Temizlik konusuna verdiği önemle daha temiz bir Körfez için çalışmalarına hız kazandıran ekipler, her gün değişik mahallelerde komple sokak ve cadde temizleme işlerini gerçekleştiriyor.

HER NOKTADA ÇALIŞMA
Körfez ara sokakları da dâhil olmak üzere vatandaşların sıklıkla kullandığı alanlarda çalışma yürüten ekipler, her gün ekipler tarafından belirlenen mahallelerde genel temizlik çalışmaları sürdürülüyor. Temizlik ekipleri ilçe genelinde rutin olarak sürdürülen temizlik çalışmalarının yanı sıra dal, ot, moloz kaldırımı gibi bütün genel temizlik işlerine aralıksız devam ediyor.

PARK VE YEŞİL ALANLAR TEMİZLENİYOR
Yazın gelmesiyle birlikte park ve yeşil alanları aktif olarak kullanılmaya başlandı. Yol ve kaldırımlar da yapılan temizlik çalışmalarının yanı sıra park ve piknik alanlarında da çalışmalarını sürdüren Körfez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, halkın sık kullandığı alanlarda mıntıka çalışması gerçekleştiriyor.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edebilir
Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz