/  Gezinti Bağlantılarını Atla
ANASAYFA /
HABER
Öğretmenlerde Kazanan Oruç Reis A.L. OlduÖğretmenlerde Kazanan Oruç Reis A.L. Oldu
Körfez Belediyesi ve Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle voleybol turnuvası düzenlendi. Zafer ise Oruç Reis Anadolu Lisesi’nin oldu.

Körfez Belediyesi ve Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle voleybol turnuvası düzenlendi. Emlak Konut İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleştirilen final maçında dereceye girenlere kupa töreni yapıldı. Törene Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt katıldı.

ÇOK SAYIDA OKUL KATILDI
Öğretmenler Günü sebebiyle düzenlenen voleybol turnuvası 28 okulun katılımıyla gerçekleşti. Yapılan turnuva da 40 takım birbiriyle adeta yarıştı. Birlik beraberlik içinde yapılan turnuvaya toplamda 500 öğretmen katıldı ve kadına verilen değer kapsamında her takımda kadın öğretmenlerin oynatılması dikkatlerden kaçmadı.

KAZANAN ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
Büyük bir emekle ve heyecanla oynanan maçlar 1 ay sürdü. Dostlukla yürütülen maçın sonucunda galip gelen taraf Oruç Reis Anadolu Lisesi oldu. Turnuva da; Körfez Fen Lisesi ikinci, Yarımca Atatürk Anadolu Lisesi üçüncü, Emlak Konut İlkokulu ise dördüncü oldu.

KUPA TÖRENİ YAPILDI
Kaybedeni olmayan turnuvada galip gelen takımlara kupaları verildi. Bütün takımların büyük sevinç yaşayarak katıldığı maçta birincilik kupasını Şener Söğüt verdi. Kısa bir konuşma gerçekleştiren Başkan Söğüt; ‘’ öncelikle hepinize teşekkür ediyorum ve sizleri canı gönülden kutluyorum. Her biriniz büyük emek sarf ederek oynadınız. Bu maçın kazananı yok, galibi var. Hepinizi tebrik ediyorum’’ dedi.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edebilir
Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz