/  Gezinti Bağlantılarını Atla
ANASAYFA /
HABER
Körfez´de 200 Çocuk Yeni Kuşaklarına KavuştuKörfez’de 200 Çocuk Yeni Kuşaklarına Kavuştu

Körfez Belediyesi Spor Akademisi bünyesinde Karate, Kick Boks ve Taekwondo eğitimi alan 200 çocuk için Kuşak Terfi Töreni düzenlendi. Başkan Söğüt, “Aranızdan milli sporcuların çıktığını görmek bizleri gururlandırıyor” dedi.

Körfez Belediyesi Spor Akademisi bünyesinde Karate, Kick Boks ve Taekwondo eğitimi alan 200 çocuk için Kuşak Terfi Töreni düzenlendi. Körfez Belediyesi Çok Amaçlı Salon’da gerçekleştirilen programa katılan Başkan Şener Söğüt, tören öncesinde çocuklarla ve velilerle sohbet etti. Daha sonra da tek tek genç sporculara yeni kuşaklarını takdim etti.

BAŞARINIZ HEP DAİM OLSUN
“Aranızda olmak hem mutlu etti hem de gururlandırdı” diyen Başkan Şener Söğüt, “Sizlerle gurur duyuyoruz. Sizlerle geleceğimizin emin ellerde olacağına inanıyorum. Sizleri çok seviyoruz, başarılarınızın devamını diliyorum. Hepinizi en iyi yerlerde göreceğiz, buna yürekten inanıyorum ve sizleri başarılarınızdan dolayı tebrik ediyor devamını diliyorum’’dedi.

SİZLER İÇİN HAZIRLIYORUZ
“Bir ülkenin en iyi sermayesi iyi yetişmiş çocuklarıdır, gençleridir, evlatlarıdır” diyen Başkan Şener Söğüt, “Bizlerde sizlerin en iyi şekilde yetişip güzel yerlere gelebilmeniz için hem eğitim hayatınızı hem de sosyal kültürel alanlarda iyi eğitim almanız için projeler hazırlıyoruz, yapıyoruz. Bizlerin görevi sizlere en iyi imkânları sunmaktır. Bunun için biz Körfez Belediyesi olarak size Sanat Merkezi, bilgi evleri kurduk. Her şey sizin için, gençlerimiz için.

SPORCU AHLAKI ÖNEMLİ
Tabi değerli eğitmenlerimizi de unutmamak lazım. Çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri için elinizden geleni yapıyorlar. Eğitimin yanı sıra sporda ahlak da çok önemlidir. Sizler bunları geliştirici şekilde çocuklarımıza öğretiyorsunuz” dedi. Başkan Söğüt yaptığı konuşma sonrasında çocuklarla ve gençlerle sohbet etti.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edebilir
Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz